Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ochraná magie

27. 12. 2016
ob-ma.jpg
 

Obranná magie úzce souvisí z magií ochrannou. Je to už reakce na sesílání některých kouzel.
Pokud už máme blok, v kterém máte už rozpoznávání kouzla, tak můžete dále použít magii obrannou. Jinak ji můžete použít, když víte, že na vás bylo sesláno kouzlo a vy ho například vidíte, nebo jste si vědomi toho, že na vás kouzlo někdo sesílá.
Máme dvě nejznámější kouzla proti magii:
A) Magický štít
B) Magické zrcadlo
Magický štít
Je to bublina kolem sesilatele, na které se zastavují magicky vytvořené útoky. Vytváří se tak, že si v mysli vytvoříme štít a vložíme ho do prostoru tak, abychom byli v něm. Stěna toho štítu musí být seskládána v tomto pořadí živlů od sesilatele: oheň - vzduch - voda - země.
Při dostání se kouzla k sesilateli, kouzlo proletí vrstvou země a vstoupí do vrstvy vody, která ho absorbuje k sesilateli. Pak se dostane do vrstvy vzduchu, která funguje jako energetické pole mezi ohněm a vodou a nakonec se dostane do vrstvy ohně, která ho vrací na zpět k vrstvě vody. Voda ho začne vracet k vrstvě ohně. A tak se to neustále opakuje, dokud kouzlo se neztratí, nezeslábne…
Magický štít je podobný jak magický blok s tím rozdílem, že magický štít ruší všechny kouzla mnohem rychleji. Je přesnější, neboť sesilatel ví, jaké kouzlo bylo na něj sesláno. Ale musí se vytvářet vědomě.
Magický štít používáme jen tehdy, když nechceme kouzlo vracet ke sesilateli a nebo ho chceme už z principu zničit.
Při mentálních útocích na obránce jde použít pouze magický štít, který mentální útok eliminuje a útočník tím doje k názoru, že se mu útok nezdařilo…
Magické zrcadlo
Je to podobné obranné kouzlo, jak magický štít s tím rozdílem, že magické zrcadlo vrací seslané kouzlo k sesilateli (útočníku). Totiž v každém kouzlu je informace o tom, kdo byl jeho tvůrcem.
Magické zrcadlo je taktéž bublina, v níž je sesilatel, jak je tomu u magického štítu, ovšem pořadí vrstev živlů je pozměněna. Živly jsou v tomto pořadí od sesilatele: voda - vzduch - oheň - země
S tím že země udržuje formu obranného kouzla. Útočné kouzlo touto vrstvou jen proletí, až narazí na vrstvu ohně, která ho hned odráží svou odstředivou silou k útočníkovi. Vrstva vody je jako stabilizačním prvkem pro oheň a vzduch je energetickým polem mezi těmito dvěma živly.
Magická formule
Při vyvolávání obou kouzel začneme kreslit do prostoru před sebou pentagram s tím, že po skončení této kresby mávneme přes něj rukou, což znamená, že je tento rituál ukončen.

2323fb057c-12614845-o2

Toto jsou magické formule při plnění rituálu. Kreslení do prostoru se činní ukazováčkem pravé ruky.
U vyšší formy magie stačí vytvoření myšlenky obranného polokolem obránce s pocitem bezpečí a podle toho o jaký druh obrany se bude jednat, uspořádat pořadí živlů. Pro doplnění si v duchu může sesilatel odříkat magickou formuli daného obranného kouzla.
Magický štít
Magická formule - Jod He Wau He Mago Dar
Pocit vkládající se u sesílání - obrana a bezpečí
Magické zrcadlo
Magická formule - Wau He Jod He Mago Kul
Pocit vkládající se u sesílání - obrana a odplata
Pozn.: Při vyšší formě si sebe sama představujte v podbříšku . Musíte na 100% vědět, že vám nikdo neublíží
Vstřebávání energie pomocí magického štítu
Při zablokování kouzla v magickém bloku může sesilatel pomocí vylepšeného magického štítu oddělit obrazovou matrici od energie, kterou ji poháněla.
Postup tvoření tohoto štítu je velmi podobný, jak u tvoření magického štítu. Vytvoříme bublinu, která má stejné postavení živlů, jak má magický štít, ovšem ve vrstvě ohně jsou tzv. mosty, které mají jinačí složení živlů. Pokud doletí kouzlo do tohoto vylepšeného štítu, tak proletí vrstvou země a vody a pak sklouzne ve vrstvě vzduchu do tohoto mostu, ve kterém je smíšený živel ohně a vzduchu, které kouzlo filtruje.
Obraz se zachytí na plazmatickém sítu ohně a dále pokračuje energie podnícená emocí. Tato energie putuje v proudu vzduchové vrstvy uprostřed, neboť na ni působí ze všech stran odstředivá síla, která ji nutí držet její tvar. Tato energie se nakonec filtruje přes vrstvu vody. Čistá energie pak putuje do aury sesilatele, kde se uskladňuje, nebo se může rovnou použít.

09379abbe9-12619032-o2
Při tvoření tohoto kouzla musíme mít pocit bezpečí a ochrany a navíc chtíč po získání energie.
Do obrazové matrice se vkládá obraz magického štítu s tím, že ve vrstvě ohně je most, který byl už popsán výše. U mostu, jenž je v ohnivé vrstvě, musíme dát obrazovou matrici filtrování kouzel. Obraz by měl vypadat podobně jak je na obrázku.
Toto kouzlo se používá při pasivních útocích na sesilatele, což jsou prokletí, woodoo a podobné jim. Tedy ty kouzla, která nejsou jednorázová. Na aktivní útoky jsou lepší magické štíty a zrcadla.
Magická formule

Při vyšší formě magie si sama sebe představujeme v podbříšku a jinak je postup úplně stejným.
Musíme na 100% vědět, že nám žádné kouzlo neublíží.
Hodnocení: nejlepší 1 2 3 4 5 odpad
Komentáře

Článek ještě nebyl okomentován.

Nový komentář

Téma: 
Jméno: 
Notif. e-mail *: 
Komentář: 
[b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a čtyři  


6e48dbe84d-12617201-o2 Při vyšší formě magie si sama sebe představujeme v podbříšku a jinak je postup úplně stejným.
Musíme na 100% vědět, že nám žádné kouzlo neublíží.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář