Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tři zásadní projevy energií Stvořitelů Moudrých Draků

Tři zásadní projevy energií Stvořitelů Moudrých Draků

Prvním a pro dnešního člověka tím nejzásadnějším projevem energií Moudrých Draků je síla vědomí, kterou mají dnešní lidé k dispozici. Právě nejvyšší priorita této energie v rámci veškeré další energetické výbavy člověka odráží nejvyšší postavení Moudrých draků mezi třemi sférami Stvořitelů.

Druhou oblastí jsou ztvárnění nejvyšších duchovních bytostí nad některými národy, která se objevují v legendách těchto národů na Zemi. V nich se mohou objevovat prvky typické pro Moudré draky, například více párů horních končetin. Právě takto jsou znázorňovány tři hlavní božské postavy v rámci indického hinduismu.  

A zatřetí jde o draky jako živé bytosti, kteří podle mnoha pohádek a legend skutečně v minulosti zde na Zemi žili. Právě do tohoto odkazu Moudrých Draků se však také zřetelně promítly vlivy Stvořitelů Ještěrů. I proto se v minulosti objevovali podle legend jak draci nesmírně moudří, pro člověka pozitivní, tak také naopak draci jako monstra, obludy s několika hlavami, které parazitovaly na lidské civilizaci."

Síla Vědomí člověka

Tou nejpodstatnější inspirací Stvořitelů Moudrých Draků, která se promítla přímo do našich lidských bytostí, je tedy síla vědomí. Tu dostaly do vínku lidské civilizace 1. i 2. typu na Zemi.  Stvořitelé Moudří Draci však už v době vysazování lidských civilizací ve hmotě nedisponovali možnostmi přímého zásahu do hmoty, ani do duchovních úrovní našeho Vesmíru. Nebyli to tedy oni, kdo přímo tuto energii vložil do lidské bytosti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář